آگهی تبلیغاتی

ماه رمضان امسال بود که به یک آگهی جالب برخوردم و بالاخره امروز فرصت اسکن آن فراهم شد.

جالب از چند بابت:

  • شعر شاهنامه فردوسی در ابتدای آگهی، که من خیلی تلاش کردم تا ارتباطی بین آن و مضمون آگهی تبلیغاتی بیابم. البته پیام شعر برای مشتریان این موسسه بسیار شیواست و آن اینکه در هنگام دادن پول، در حین لبخند زدن به راننده کلی لذت ببرند و کلاً‌ غم مال دنیا را به هیچ عنوان نخورند.
  • اما نکته قرمز رنگ این آگهی در هزینه کولر رایگان است. بنده خداها حق دارند، خیلی از آژانس‌ها شیشه اتومبیل را پایین می‌آورند و بابت آن از مسافران پول می‌گیرند(حالا بماند که هوای تهران سرشار از سرب است و به قولی، مفتش هم گران است)، ولی این دوستان منصف کولر اتومبیل‌شان را روشن می‌کنند بدون آنکه یک ریال پول اضافی بگیرند. من مانده‌ام که این عزیزان باید به چه شکل دیگری، احترام به مشتری را اثبات کنند.
  • در پایان صفحه، بازهم تاکید بر اینکه ما مبلغ اضافی برای کولر اتومبیل نمی‌گیریم، حتی از شما مسافر عزیزی که می‌دانید هزینه روشن شدن کولر، چقدر گران است و اصلاْ چه معنی دارد که در درون خودروها کولر کار می‌گذارند، مگر همان حالت شیشه‌های پایین چه اشکالی دارد؟

انصافاً من که دیگر شرمنده این همه مشتری مداری و عزت نفس این موسسه نازنین شده‌ام. سودشان در همین کولر بود که آنهم مفت و مجانی در اختیار من و شما گذاشته اند و در یک کلام END مردانگی و معرفتند.

امیدوارم مالکان این موسسه از خطای نگارنده، بابت پوشاندن اسم آژانس‌شان درگذرند، چرا که تبلیغ برای آنان افتخاری بس سترگ، برای هر ذهن روشنیست.

/ 6 نظر / 8 بازدید
صابر

سلام كاكه ئه يووب،پياوي چاك!! پيت وايه ئه م ئا‍‍ژانسه كه‌م مه‌رامي داناوه، كه‌س مفته به‌رديش نادا به كه‌س كه له سه‌ر خووي بدات.

حسین

بعید نیست فردا که بنزین سهمیه بندی شد، در آگهي‌ها اينگونه نوشته شود: ـ هزينه دنده چهار رايگان است! ـ در سربالايي ها ماشين را هل ندهيد! ـ كرايه صندلي رايگان!

نشمیل

چه تبلیغاتی [خجالت]این امکانات مربوط به ماه مبارک رمضان است یا ماههای دیگر هم میشه استفاده کرد[نیشخند]به گفته دوستان بعداز سهمیه بندی بنزین چه اتفاقاتی قراره بیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان

[قهقهه][قهقهه][قهقهه][دلقک][دلقک][دلقک]

hamed

salam webe khubi dari be web man ham sar bezan bozorgtarin archive film,serial,amozesh,tarfand,... rasti khosh hal misham bahaton tabadol link konam movafag bashin bye

یه دوست

تابستون گذشته تو یه بعد از ظهر جهنمی سوار یه تاکسی شدم که کولرش روشن بود باورتون نمیشه دلم میخواست سرم رو بزارم رو شیشه از خوشحالی های های گریه کنم .میخوام بگم این سرویس را نباید دست کم گرفت برادر من [لبخند]