کارگاه آموزشی

دوستان عزیزم آقایان مسعود بینش + و افشین دبیری + کارگاه آموزشی منابع انسانی ارزش آفرین (از رویکردهای نو تا راه حل‌های متفاوت) + را در تاریـخ 4 بهمن ماه 1391 برگزار خواهند کرد. با شناختی که از این بزرگواران دارم و شاهد تلاش‌های ارزشمند سالیان اخیرشان، در رابطه با ترجمه کتب و ارائه مطالب مفید در زمینه اعتلای منابع انسانی بوده‌ام، اطمینان دارم که موضوع کارگاه همین خط سیر را پیموده و برای علاقه‌مندان و فعالان این وادی، نکات ارزشمندی را به ارمغان خواهد داشت.

امید که یافته‌ها و دست‌آوردهای این کارگاه و سایر دوره‌هایی از این دست، مسیرهای نو و خلاقانه‌ای را پیش روی مدیران و مسئولان عرصه منابع انسانی قرار دهد.

/ 3 نظر / 6 بازدید
رضا

ممنونم از اطلاع رساني . خوش به حال تهراني ها.ما كه شهرستاني هستيم فقط پوسترها و اطلاعيه هايش را مي بينيم + يك آه . خيلي دوست داشتم در كلاس جناب دبيري و استاد بينش و جناب اسماعيلي بنشينم و الفباي منابع انساني را فرابگيرم. ياد سرور ارجمند دكتر محمد علي طوسي بخير. هنوز در وقت بيكاري فيلمهاي آموزشي اين بزرگوار را مي بينم و اندكي مغموم مي شوم... با احترام

وحید

ایوب عزیز عرض سلام درود بر مدرسین این دوره (جناب آقای دبیری و آقای بینش) که مصداق متفکرینی هستند که در تعالی مباحث حوزه منابع انسانی پیشقدم شده اند. با آرزوی موفقیت برای هر دو عزیز

افشین

سلام ایوب جان ممنون که زحمت اطلاع رسانی را کشیدین. لطف عالی مستدام. راستش، برای این دوره انرژی و توانی بیش از مبلغی که دریافت خواهیم کرد گذاشته ایم. من و آقای بینش بیشتر به ترویج مفاهیم نوین و اثرگذار منابع انسانی می اندیشیم و فکر می کنیم که یکی از راه های نجات سازمان های ایرانی، ایجاد تحول در نگرششان به مقوله منابع انسانی است. منظورمان هم از عبارت "منابع انسانی" چندوجهی است: کارکنان، واحد منابع انسانی (افزون بر اداری)، حرفه منابع انسانی و عملیات و فرایندهای منابع انسانی. متأسفانه آنچه در ایران در این سالها در دانشگاه ها دوره های آموزشی سازمانها عرضه شده بسیار ابتدایی و حتا در جاهایی منحرف کننده بوده و علت اینکه منابع انسانی هنوز جای خود را پیدا نکرده همین بوده است. امیدوارم با استقبال مخاطبان بتوان این دوره را برگزار کرد. از شما که مشتاقانه و مشفقانه سالهاست "انجام های کارهای درست" در منابع انسانی را درپیش گرفته اید بسیار سپاسگزارم.