راهکاری برای کاهش مصرف انرژی در محل کار

شهرداری سئول به کارمندانش دستور داد برای کاهش مصرف برق دستگاه های خنک کننده هوا در فصل تابستان، در محل کار، شلوارک بپوشند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، "بارک وون سو" شهردار پایتخت کره جنوبی نیز در مراسم رسمی خود اولین نفری بود که شلوارک به تن کرد.

مقامات کره جنوبی برای چهارمین سال پیاپی تلاش می کنند برای کاهش مصرف انرژی، کارمندان ادارات را به دست برداشتن از پوشیدن لباس رسمی و بستن کروات قانع کنند اما این نخستین بار است که از کارمندان خواسته می شود با شلوارک بر سر کار حاضر شوند.

یکی از مقامات شهردای سئول در این باره گفت: برخی از کارمندان مسن به پوشیدن لباس غیررسمی عادت ندارند زیرا پوشیدن لباس غیر رسمی در ادارات برای مدت زمانی طولانی ممنوع بود ولی ما معتقدیم در نهایت موفق می شویم.

کره جنوبی به دلیل سرمایه گذاری های ناکافی در بخش برق، در فصل تابستان نیز به مانند زمستان از کمبود زیادی در برق رنج می برد.

/ 2 نظر / 19 بازدید
fars-download

فارس دانلود افتتاح شد با ما سرعت را در دانلود تجربه كنيد تمام نرم افزارها و برنامه هاي كاربردي و جديدترين آپديت آنتي ويروس هارا از ما خواهيد.هر هفته به 3 نفر از اعضاي فعال سايت به قيد قرعه به هركدام يك عدد كارت شارژ ايرانسل هديه تعلق ميگيرد فرصت را از دست ندهيد www.fars-download.com

احسان

دوست گرامي ممنون ، [گل]