مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

مشاهده سوابق بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی بصورت اینترنتی مهیا شد. میتوانند از طریق لینک زیر، با استفاده از شماره بیمه تامین اجتماعی، شماره ملی و شماره سریال شناسنامه (به عنوان رمز ورود)، سوابق خود را مشاهده نمایید:

http://www2.karkard.sso.ir/savabegh/login.htm

آدرس زیر هم برای این موضوع فعال است:

http://91.186.220.119/savabegh/login.htm

 

خبر تکمیلی1

همانطور که مشاهده می‌کنید، لینک مذکور بدون اعلام قبلی و درج توضیح یا خبری، غیرفعال و از دسترس خارج شده است.

پیرو این اتفاق، مدیر وبلاگ قلم اندیش که از دوستان مطبوعاتی و دارای کارنامه‌ای درخشان در این زمینه می‌باشد، پیگیر ماجرا شده و دست‌آورد آن را در وبلاگ خود اینگونه شرح داده‌اند:

"با «مدیریت خدمات نرم افزاری بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی» تماس حاصل کردم که اظهار داشتند: «پشتیبانی سایت سوابق بیمه بر عهده‌ی مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل است.»

اما این تازه شروع ماجرا بود و بعد از آن، از «مدیریت روابط عمومی» به «تلفن خانه صندوق تـأمین اجتماعی» و از تلفن‌خانه به 100 جای دیگر پاس داده شدم، ولی دست بردار نشدم! تا پس از حدود دو ساعت، در نهایت یکی از کارشناسان سازمان عریض و طویل تامین اجتماعی اینگونه اعلام کرد: «سایت مشاهده سوابق بیمه فقط برای همکاران سازمان فعال شده بود که متاسفانه توسط تعدادی از همکاران و یکی دو خبرگزاری در دسترس عموم قرار گرفت! برای همین از دسترس خارج شد!»

وی با اعلام اینکه «در نظر داریم از ابتدای سال 90 سایت مذکور را برای عموم مردم فعال کنیم.» پاسخی به این سئوال نداد که «چرا اکنون فعال نمی‌کنید؟!» و تلفن را قطع کرد!"

خبر تکمیلی2

در پی پیگیری‌های فوق و نظرات متعدد درج شده در وبلاگ، بالاخره موفق شدیم تا خبر موثق‌تری را در در سایت تامین اجتماعی مورخه 24/12/89 مشاهده کنیم که اطلاعات دقیق این خبر در پست زیر درج شده است:

http://hrm.persianblog.ir/post/120

/ 49 نظر / 348 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیمان

دادن تمام سوابق بیمه

طیب فاتحی

خیلی عالی بود ممنون

حامذ

واقعا که با این سایت مذخرفتون

مجید ضیائی

لطفا سابقه بیمه اینجانب را برام میل کنید ممنون میشم چون نمیدونم الان چند وقت موند بازنشسته بشم کد ملی 0045449716و سریال شناسنامه 660783وشماره بیمه 24537261

اعظم

سلام من نمی توانم وارد شوم و سوابقم را مشاهده کنم کد ملی و شکاره بیمه را نیز در ست وارد می کنم درضمن من قبلا وارد شده و رمزم را تغییر دادم و حالا نه با رمز قدیم و نه با رمز جدید نمی توانم وارد شوم.

بهمن زارعی کنده

سلام لطفا سابقه بیمه ام را برام ایمیل کنید شماره بیمه 42957691 - کد ملی 5048901606 - سریال شناسنامه 262511

علی حسین

سلام .اگه تونستید یه کارو درست انجام بدید . اوج خلاقیته نرم افزاریه دنیا به مهندسان مخترع این برنامه واقعا نیاز داره .

زهرا

سلام لطفاسوابق بیمه ام رابرایم ایمیل کنید.

ابراهيم رضايي

سلام. من سوابق بيمه رو تو سايت نمبينم لطفا تم ايميلم ئميفرستين باتشكر

سایت دانلود نرم افزار

سلام. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین.