فرم استخدام

بازار استخدام ایران دارای عجایب و نوادر گوناگونی است اما این فرم استخدام که بر روی سایت گروه کارخانجات مقصود قرار گرفته بی نظیر است.

سایز کفش و لباس افراد در انتخاب افراد تا چه اندازه موثر است؟

اولین رشته تحصیلی در فرم استخدام به صورت پیش فرض آبیاری می باشد!

به گزارش بانکی دات آی آر  نکته جالبتر آن است که برخی از سایت های کاریابی هم از این استخدام ذوق زده شده و آن را در بخش اخبار استخدامی خود پوشش داده اند.

/ 4 نظر / 14 بازدید
نشمیل

شاید از فرم استخدامی گروه fashenکپی کردن [ابله] خوب واسه اونا این جور چیزا مهمه[قهقهه]

احسان

سلام بر همه به خصوص مدیر فعال وب نظری ندارم همین طوری امدن یه سلامی عرض کرده باشم بای بای راستی.............یادم رفت .......!>!>!؟!؟!؟!>! ببخشید که مزاحم شدم خوب حرفی واسه گفتن ندارم و..... خوب دوست ندارم برم ولی مجبورم خوب اگه کاری نداری بای بای [قهقهه][دلقک][هورا][زبان][نیشخند]

ایرانی

با سلام ، چرا فکر میکنید عجیب است ؟ این اطلاعات میتواند از بابت مقررات مربوط به ماده 85 قانون کار و تحویل لباس و کفش کار مفید باشد . نیروهائی که استخدام آنها قطعی شده در هنگام مراجعه برای آغاز به کار با استفاده از همین اطلاعات بلافاصله لباس و کفش کار را تحویل میگیرند . فکر میکنم بهتر است ابتدا علتها را بدانیم و بعد اگر توجیه نشدیم و باز هم برایمان عجیب و غریب بود آنوقت نطریه اعلام کنیم . قابل دکر است که اینجانب کوچکترین آشنائی با این کارخانه و مسئولین و کارکنان آنها ندارم و صرفا" چون فعالیت کاری و حرفه ای بنده در این حیطه است (مدیریت منابع انسانی) لذا نظر خود را به عرض میرسانم . موفق باشید .