مشاهده سوابق بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی

تاریخ درج خبر: 24/12/89

منبع: سایت سازمان تامین اجتماعی

مقدمات و پیش‌نیازهای لازم جهت ارائه خدمات غیرحضوری با بهره‌گیری از فن‌آوری نوین درخصوص سوابق پرداخت حق‌بیمه و میزان دستمزد در سایت رسمی صندوق تأمین‌اجتماعی فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین، این اقدام در راستای استقرار دولت الکترونیک و ارائه خدمات غیرحضوری در جهت تکریم ارباب رجوع این صندوق صورت گرفته و بر این اساس کلیه بیمه‌شدگان صندوق تأمین‌اجتماعی با مراجعه به سایت رسمی این صندوق به نشانی‌های www.tamin.ir وwww.sso.ir قادر به مشاهده سوابق حاوی شماره ملی خود در تمامی شعب کشور خواهند بود.

همچنین امکان پذیرش اینترنتی نسخ داروخانه‌ها و مراکز پاراکلینیک اعم از تصویربرداری و آزمایشگاهی فراهم شده است. براین اساس کلیه مراکز طرف قرارداد فوق می توانند با مراجعه به سایت رسمی صندوق تأمین‌اجتماعی نسبت به ارسال اسناد مکانیزه خود اقدام نمایند. از مزیت‌های مهم این خدمت، شناسایی و اعلام اشکالات احتمالی در فایل ارسالی مراکز بوده که موجب کاهش کسورات مالی مراکز طرف قرارداد صندوق تأمین‌اجتماعی و حذف مراجعه حضوری به مراکز اسناد پزشکی خواهد شد.

آدرس صفحه دسترسی به سوابق بیمه‌ای:

http://www2.tamin.org.ir/web/sso/home/savabegh

و آدرس:

http://91.186.220.119/savabegh/login.htm

خبر فوق در راستای اخبار تکمیلی مطلبی است که چندی قبل در وبلاگ درج شد، ولی به دلیلی مشکلات ابتدایی سیستم فوق، دسترسی به سایت برای کاربران کند و بعضاً غیرممکن شده بود. البته امیدواریم دیگر شاهد مشکلات متعدد این سیستم نباشیم و مردم به راحتی بتوانند از خدمات آنلاین سایت فوق بهره‌مند شوند.

/ 8 نظر / 316 بازدید
نوایی

این سایت هم کار نمی کنه.با اینکه اینها به همین راحتی میتونن به سابقه بیمه همه دسترسی داشته باشند باز هم برای جمع آوری سابقه باید پروسه طولانی رو طی کرد.

حسین غفاری زاده دیزجی

با تشکر از زحمات دست اندرکاران ایجاد سایت جدید سوال: بنده سوابق خود را درشعبه 26 جمع کردم سوابق استعلام شده دارای پرینت در اینترنت اورده شده . ایا درخواست سوابق از شعبات دیگر {برای پرینت} لازم است با تشکر

امید ابراهیمی

برای مشاهده سوابق بیمه‌ای خود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید: http://91.186.220.119/savabegh/login.htm

عمرانی

این سامانه بیشتر وقت مردم رو تلف میکنه .. لطفا" از قول ما بگید جمع آوریش کنن بهتره چون تا حالا که موردی دیده نشده که تونسته باشه سوابق بیمه ی خودش رو از این سیستم گرفته باشه.. با تشکر

گودرز انسانی مهر

با سلام سریال شناسنامه را چگونه بنویسیم تا پنجره باز شود.

داود افشارمقدم

سلام .با تشکر از زحمات کسانی که این سایت رابوجود اورده اند .کاشکی امکان این راداشت مغایرت ها ویا کسری سوابق رامتوانستیم به بیمه اطلاع بدههیم.

درود بر شما سریال شناسنامه را چگونه وارد کنیم تا پنجره نمایان شود. زیرلفظی هم دادیم نشد.[دلشکسته]

مهدی پارسا

سوابق من را نشان نمی دهد چند بار امتحان کردم