توجه به نیازهای منابع انسانی در محیط کار

اخیرا که تب داغ بازی‌های یورو 2012 حسابی بالا گرفته، با دیدن تصویری از کارخانه بی‌ام‌و که در آن پرسنل شرکت فارغ از وظایف و فعالیت‌های هر روز خود، به تماشای بازی‌های فوتبال مشغولند، ارزش‌گذاری مجددی بود بر اهمیت فعالیت‌هایی از این دست که از دیرباز دغدغه و تجربه بکارگیری آن را در شیوه‌ها و روش‌های مختلف داشتم.

یاد سازمانی افتادم که همیشه در بازی‌های حساس باشگاهی و ملی، شرایط را به ‌گونه‌ای فراهم می‌کند تا افراد در کنار هم و در محیطی صمیمانه و پر از کری‌های معمول فوتبال، لحظات شاد و مهیجی را با هم سپری کنند.

 ابعاد و ویژگی‌های محیط انسان‌مدار در کنار همه تلاطم‌ها و بحران‌های محیطی در چنین صحنه‌هایی به وضوح تجلی پیدا می‌کند.

/ 3 نظر / 6 بازدید
نشمیل

وای چه جالب [تعجب]

مسعود

سلام این کار در کارخانجات و سازمان های ایران هم اتفاق می افتد ولی نه با برنامه و حساب شده و انگیزه بخش و شادی آفرین بلکه مخفی و پراکنده و گاه دزدکی و نامحسوس و زیرآبی ... چنانکه افتد و دانی!

احسان

روش فوق العاده اي است ياد دوستي افتادم كه مدتي در اروپا بود و چنين چيزي رو واسم تعريف كرد من اول چون چنين چيزي رو نديده بودم خيلي شگفت زده شدم ... ولي وقتي ديدم تو كشور خودمون هم از اينجور كارها ميكنن يكم اميدوار شدم ، ولي بعد دوستم گفت : كار مفيدي است ولي تفاوت اين كار در بين ايران با كشور هاي اروپايي اينه كه اونجا همه جمع ميشن و به صورت كاملا صميمانه مسابقه رو ميبينن ولي تو ايران خودمون به صورت كاملا مخفي ولي لذتش خيلي هم از سازمان هاي اروپايي بيشتره !!! اين بود حرف من ، ببخشيد كه زياد فك زدم ! ...