مشغله

این روزها آنقدر گرفتارم، که فرصت نشد تا با همراهان خوب این وبلاگ همکلام شوم، لذا در این شرایط پر مشغله، بر آن شدم تا از چالشی در مغزم، پرده بردارم.

در حال حاضر ذهنم درگیر مقایسه‌ای از دنیای کودکی و بزرگسالی است، که در آن مهمترین خصیصه‌ گروه اول، زیستن در دنیای حال و گروه دوم نیاسودن و در تب و تاب آینده بودن است.

با این تعابیر، کودکان از لحظه‌ لحظه بودنشان، نهایت لذت و استفاده را می‌برند و بزرگسالان برای اطمینان از آینده‌ای مطلوب، روزگار حالشان را سیاه می‌کنند.

چه می‌شود کرد، بازی روزگار است.

/ 3 نظر / 7 بازدید
حسین

کودکان دوست دارند زودتر بزرگ شوند و بزرگ ها دوست دارند حتی برای ثانیه‌ای به دوران کودکی برگردند! چه می شود کرد. بازی روزگار است

بهمن

ایوب خان سلام من که بچه بودم ارزوم بود که سرباز باشم و اسلحه دست بگیرم . نمی دونم چه ارزوی مسخره ای بود همه ذهنم را پر کرده بود . باور کن وقتی یک سرباز را می دیدم تا وقتی از جلو چشمم دور می شد بهش نگاه می کردم . خیلی دوست داشتم سبیل داشته باشم و قیافه ام شبیه ادم بزرگا بشه . وای چقدر زود آدم بزرگ شدم و امکان برگشتن به اون دنیا را ندارم . اگه یک بار دیگه فرصت برگشتن داشتم تمام رویاها بچگی ام را تغییر می دادم ولی ...!

فوزیه زرتشتی

کاک ایوب شیرینترین دوران زندگیم دوران کودکی و بعد از اون همین دوران بچه داریمه.شاید تعجب کنید با همه خستگیها و دردسرهاشون شیرینی این دوران به یاد موندنی تره تا دردسرهاشون.امیدوارم بزودی این شیرینی را تجربه کنید.