ارائه راهکارهای منابع انسانی، سازگار با فناوری‌های همراه

شرکت ادونس بیزینس (Advanced Business Solutions) که راهکارهای مدیریت منابع انسانی را به صورت سازگار با فناوری‌های همراه طراحی می‌کند، اخیراً از عرضه نرم افزاری با نام «موبایل اچ آر» در این زمینه خبر داده است که قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی است.

 ادونیس بیزینس قرار است این نرم افزار و چند راهکار دیگر در این زمینه را در نمایشگاهی در لندن در معرض دید علاقه مندان قرار دهد.

به گزارش وب سایت onrec، راهکار جدید شرکت ادونس بیزینس که با دیگر نرم‌افزارهای سیستم منابع انسانی این شرکت که OpenHR نام دارد، یکپارچه شده است، به کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر اجازه می‌دهد هزینه‌ها، گزارش حضور و غیاب و برخی گزارش‌های دیگر خود را از طریق فناوری‌های همراهی مثل گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی تحویل دهند. این نرم افزار همچنین قابلیت استفاده در حالت پرواز را نیز دارا است و بنا بر اعلام شرکت سازنده به کسب و کارهای کاربر کمک می‌کند در زمینه مدیریت ابزار همراه خود تا ۲۵ درصد صرفه جویی کنند.

شرکت ادونس بیزینس راهکار جدید خود را در نمایشگاهی که قرار است از روز گذشته در زمینه نرم افزاهای مدیریت منابع انسانی در لندن برگزار می‌شود، معرفی نماید. این شرکت همچنین قصد دارد در این نمایشگاه به معرفی قابلیت‌های کامل نرم افزارهای OpenHR و OpenPeople خود بپردازد. این دو نرم افزار نیز در زمینه مدیریت منابع انسانی قابل استفاده است.

نرم افزار OpenHR همچنین با راهکارهای مدیریت اسناد و تصویربرداری شرکت وریزون یکپارچه شده است. این یکپارچگی به کاربران اجازه می‌دهد نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی خود را بدون نیاز به کاغذ مورد استفاده قرار دهند. این نرم افزار با راهکارهای هوشمندی تجاری شرکت ریل فلیر نیز یکپارچه شده است.

منبع: همکاران سیستم

/ 0 نظر / 10 بازدید